M. Galkin in 2018
| Full name | Maksim Galkin |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Kazakhstan |
| Club | Shakhter Karagandy |
| Position | Attacker |
| Height | 173 cm |
| Weight | 57 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Maksim Galkin |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Kazakhstan |
| Club | Shakhter Karagandy |
| Position | Attacker |
| Height | 173 cm |
| Weight | 57 kg |
| Currently Injured | No |