M. Fratta in 2018
| Full name | Mauricio Fratta Cabrera |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Boston River |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 186 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Mauricio Fratta Cabrera |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Boston River |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 186 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |