M. Cucinotta in 2024
| Full name | Matteo Cucinotta |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Deportivo Riestra |
| Position | Attacker |
| Height | 181 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Matteo Cucinotta |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Deportivo Riestra |
| Position | Attacker |
| Height | 181 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |