M. Corboz in 2016
| Full name | Mael Corboz |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | USA |
| Club | MSV Duisburg |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
M. Corboz 2016 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 210 |
| Goals | 1 |
| Full name | Mael Corboz |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | USA |
| Club | MSV Duisburg |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 210 |
| Goals | 1 |