Matthew Casey in 2017
| Full name | Matthew Casey |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | England |
| Club | Portsmouth |
| Position | Defender |
| Height | 196 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Matthew Casey |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | England |
| Club | Portsmouth |
| Position | Defender |
| Height | 196 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |