M. Breuer in 2006
| Full name | Michel Breuer |
|---|---|
| Age | 41 |
| Nationality | Netherlands |
| Club | Heerenveen |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
M. Breuer 2006 Appearances
| Appearances | 31 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | |
| Substituted | |
| Minutes | |
| Goals | 0 |
| Full name | Michel Breuer |
|---|---|
| Age | 41 |
| Nationality | Netherlands |
| Club | Heerenveen |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 31 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | |
| Substituted | |
| Minutes | |
| Goals | 0 |