Manea Aydh in 2024
| Full name | Manea Aydh Ali Saeed Al Ruwais |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | United Arab Emirates |
| Club | Al Wahda FC |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Manea Aydh Ali Saeed Al Ruwais |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | United Arab Emirates |
| Club | Al Wahda FC |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |