M. Avgousti in 2024
| Full name | Marios Avgousti |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Cyprus |
| Club | Apollon Limassol |
| Position | Defender |
| Height | 177 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Marios Avgousti |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Cyprus |
| Club | Apollon Limassol |
| Position | Defender |
| Height | 177 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |