Luiz Felipe in 2025
| Full name | Luiz Felipe Vieira Santana de Sá |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Palmeiras U20 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |
Luiz Felipe 2025 Appearances
Other Seasons
| Full name | Luiz Felipe Vieira Santana de Sá |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Palmeiras U20 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |