L. Dürholtz in 2012
| Full name | Luca Dürholtz |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Germany |
| Club | |
| Position | Midfielder |
| Height | 178 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
L. Dürholtz 2012 Appearances
| Appearances | 38 |
|---|---|
| Starts | 33 |
| Substitutions | 5 |
| Substituted | 9 |
| Minutes | 3032 |
| Goals | 3 |
| Full name | Luca Dürholtz |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Germany |
| Club | |
| Position | Midfielder |
| Height | 178 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 38 |
|---|---|
| Starts | 33 |
| Substitutions | 5 |
| Substituted | 9 |
| Minutes | 3032 |
| Goals | 3 |