Lin Lu in 2013
| Full name | Lin Lu |
|---|---|
| Age | 37 |
| Nationality | China PR |
| Club | Guangzhou R&F |
| Position | Midfielder |
| Height | 168 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
Lin Lu 2013 Appearances
| Appearances | 26 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 18 |
| Substituted | 7 |
| Minutes | 1024 |
| Goals | 2 |
| Full name | Lin Lu |
|---|---|
| Age | 37 |
| Nationality | China PR |
| Club | Guangzhou R&F |
| Position | Midfielder |
| Height | 168 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 26 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 18 |
| Substituted | 7 |
| Minutes | 1024 |
| Goals | 2 |