Lim Ji-Hun in 2019
| Full name | Ji-Hun Lim |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Suwon City FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Ji-Hun Lim |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Suwon City FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |