Liam Butts in 2025
| Full name | Liam Butts |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | USA |
| Club | New England II |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
Liam Butts 2025 Appearances
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 216 |
| Goals | 2 |
| Full name | Liam Butts |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | USA |
| Club | New England II |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 216 |
| Goals | 2 |