Li Xingqi in 2023
| Full name | Xingqi Li |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | China PR |
| Club | Zibo Qisheng |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Xingqi Li |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | China PR |
| Club | Zibo Qisheng |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |