Leonel in 2024
| Full name | Leonel Verzotto Teixeira |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Brazil |
| Club | America SP |
| Position | Midfielder |
| Height | 177 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Leonel Verzotto Teixeira |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Brazil |
| Club | America SP |
| Position | Midfielder |
| Height | 177 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |