Lee Tuck in 2020
| Full name | Lee Tuck |
|---|---|
| Age | 34 |
| Nationality | Malaysia |
| Club | Terengganu |
| Position | Attacker |
| Height | 173 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
Lee Tuck 2020 Appearances
| Appearances | 11 |
|---|---|
| Starts | 11 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 987 |
| Goals | 6 |
| Full name | Lee Tuck |
|---|---|
| Age | 34 |
| Nationality | Malaysia |
| Club | Terengganu |
| Position | Attacker |
| Height | 173 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 11 |
|---|---|
| Starts | 11 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 987 |
| Goals | 6 |