L. Faye in 2024
| Full name | Lassana Faye |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Netherlands |
| Club | FK Liepaja |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
L. Faye 2024 Appearances
| Appearances | 7 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 446 |
| Goals | 0 |
| Full name | Lassana Faye |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Netherlands |
| Club | FK Liepaja |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 7 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 446 |
| Goals | 0 |