L. Vargas-Alvarez in 2023
| Full name | Lucas Vargas-Alvarez |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | USA |
| Club | Jacksonville Armada II |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 188 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
L. Vargas-Alvarez 2023 Appearances
Other Seasons
| Full name | Lucas Vargas-Alvarez |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | USA |
| Club | Jacksonville Armada II |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 188 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |