L. Shala in 2024
| Full name | Lendrit Shala |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Grasshoppers |
| Position | Defender |
| Height | 189 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Lendrit Shala |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Grasshoppers |
| Position | Defender |
| Height | 189 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |