L. Seydoux in 2017
| Full name | Léo Louis Seydoux |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | BSC Young Boys |
| Position | Defender |
| Height | 174 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Léo Louis Seydoux |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | BSC Young Boys |
| Position | Defender |
| Height | 174 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |