L. Morefield in 2024
| Full name | Lucas Morefield |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | USA |
| Club | Michigan Stars |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 183 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
L. Morefield 2024 Appearances
Other Seasons
| Full name | Lucas Morefield |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | USA |
| Club | Michigan Stars |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 183 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |