L. Kunga in 2020
| Full name | Lagos Kunga |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | USA |
| Club | Phoenix Rising |
| Position | Attacker |
| Height | 176 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
L. Kunga 2020 Appearances
| Appearances | 10 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 9 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 160 |
| Goals | 1 |
| Full name | Lagos Kunga |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | USA |
| Club | Phoenix Rising |
| Position | Attacker |
| Height | 176 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 10 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 9 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 160 |
| Goals | 1 |