L. Hefel in 2012
| Full name | Lukas Hefel |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Austria |
| Club | Austria Lustenau |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Lukas Hefel |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Austria |
| Club | Austria Lustenau |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |