L. González in 2023
| Full name | Lorenzo José González Montesdeoca |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | AD Ceuta FC |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Lorenzo José González Montesdeoca |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | AD Ceuta FC |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |