L. Fle Alcazar in 2024
| Full name | Leonardo Fle Alcazar |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Germany |
| Club | Gonsenheim U19 |
| Position | Midfielder |
| Height | 182 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
L. Fle Alcazar 2024 Appearances
Other Seasons
| Full name | Leonardo Fle Alcazar |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Germany |
| Club | Gonsenheim U19 |
| Position | Midfielder |
| Height | 182 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |