L. Eek in 2025
| Full name | Lukas Eek |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Sweden |
| Club | Jonkopings Sodra |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
L. Eek 2025 Appearances
| Appearances | 7 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 335 |
| Goals | 0 |
| Full name | Lukas Eek |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Sweden |
| Club | Jonkopings Sodra |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 7 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 335 |
| Goals | 0 |