Luigi Di Lauro in 2016
| Full name | Luigi Di Lauro |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | FC Chiasso |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 182 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Luigi Di Lauro |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | FC Chiasso |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 182 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |