L. Cohen in 2023
| Full name | Lidor Cohen |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Israel |
| Club | Bangkok Glass |
| Position | Attacker |
| Height | 186 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |
L. Cohen 2023 Appearances
| Appearances | 5 |
|---|---|
| Starts | 5 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 425 |
| Goals | 1 |
| Full name | Lidor Cohen |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Israel |
| Club | Bangkok Glass |
| Position | Attacker |
| Height | 186 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 5 |
|---|---|
| Starts | 5 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 425 |
| Goals | 1 |