L. Bursich in 2024
| Full name | Lautaro Bursich |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Central Cordoba de Santiago |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 195 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Lautaro Bursich |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Central Cordoba de Santiago |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 195 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |