L. Bittarelli in 2024
| Full name | Lorenzo Bittarelli |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Lausanne |
| Position | Defender |
| Height | 179 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Lorenzo Bittarelli |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Lausanne |
| Position | Defender |
| Height | 179 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |