L. Beerensteyn in 2014
| Full name | Lineth Enid Fabienne Beerensteyn |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Netherlands |
| Club | Netherlands U19 W |
| Position | Attacker |
| Height | 162 cm |
| Weight | 53 kg |
| Currently Injured | No |
L. Beerensteyn 2014 Appearances
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 66 |
| Goals | 0 |
Other Seasons
2012 2013 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025