L. Bätge in 2023
| Full name | Leon Bätge |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Germany |
| Club | BFC Dynamo |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 188 cm |
| Weight | 88 kg |
| Currently Injured | No |
L. Bätge 2023 Appearances
| Appearances | 7 |
|---|---|
| Starts | 7 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 630 |
| Goals | 0 |
| Full name | Leon Bätge |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Germany |
| Club | BFC Dynamo |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 188 cm |
| Weight | 88 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 7 |
|---|---|
| Starts | 7 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 630 |
| Goals | 0 |