L. Abdu in 2014
| Full name | Lumala Abdu |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Uganda |
| Club | Mjallby AIF |
| Position | Attacker |
| Height | 170 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
L. Abdu 2014 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 108 |
| Goals | 1 |
| Full name | Lumala Abdu |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Uganda |
| Club | Mjallby AIF |
| Position | Attacker |
| Height | 170 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 108 |
| Goals | 1 |