Lü Pin in 2023
| Full name | Pin Lü |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | China PR |
| Club | Guangxi Baoyun |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
Lü Pin 2023 Appearances
| Appearances | 27 |
|---|---|
| Starts | 19 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 11 |
| Minutes | 1836 |
| Goals | 3 |
| Full name | Pin Lü |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | China PR |
| Club | Guangxi Baoyun |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 27 |
|---|---|
| Starts | 19 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 11 |
| Minutes | 1836 |
| Goals | 3 |