Lê Van Hà in 2023
| Full name | Van Hà Lê |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Vietnam |
| Club | Da Nang |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
Lê Van Hà 2023 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 7 |
| Goals | 0 |
| Full name | Van Hà Lê |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Vietnam |
| Club | Da Nang |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 7 |
| Goals | 0 |