K. Abe in 2017
| Full name | Koto Abe |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Japan |
| Club | Tsukuba University |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
K. Abe 2017 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |
| Full name | Koto Abe |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Japan |
| Club | Tsukuba University |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |