Kim Yoon-Jin in 2016
| Full name | Yoon-Jin Kim |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Soongsil University |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Yoon-Jin Kim |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Soongsil University |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |