Kim Sang-Jun in 2019
| Full name | Sang-Jun Kim |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Suwon Bluewings |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Sang-Jun Kim |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Suwon Bluewings |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |