Kim Min-Jun in 2024
| Full name | Min-Jun Kim |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Gimhae City |
| Position | Defender |
| Height | 179 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Min-Jun Kim |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Gimhae City |
| Position | Defender |
| Height | 179 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |