Kim Min-Gyu in 2022
| Full name | Min-Gyu Kim |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Pohang Steelers |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Min-Gyu Kim |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Pohang Steelers |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |