Kim Jung-Hyun in 2023
| Full name | Jung-Hyun Kim |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Pohang Steelers |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Jung-Hyun Kim |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Pohang Steelers |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |