Kim Joon-Hong in 2019
| Full name | Joon-Hong Kim |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Korea Republic U17 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 87 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Joon-Hong Kim |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Korea Republic U17 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 87 kg |
| Currently Injured | No |