Kim Jeong-Min in 2016
| Full name | Jeong-Min Kim |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Soongsil University |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Jeong-Min Kim |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Soongsil University |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |