Kim Hee-Seung in 2025
| Full name | Hee-Seung Kim |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Busan I Park |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Hee-Seung Kim |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Busan I Park |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |