K. Anzai in 2020
| Full name | Kaito Anzai |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Japan |
| Club | Vilaverdense |
| Position | Midfielder |
| Height | 172 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
K. Anzai 2020 Appearances
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 242 |
| Goals | 0 |
| Full name | Kaito Anzai |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Japan |
| Club | Vilaverdense |
| Position | Midfielder |
| Height | 172 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 242 |
| Goals | 0 |