K. Greene in 2021
| Full name | Kai Greene |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | USA |
| Club | Oakland Roots |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
K. Greene 2021 Appearances
| Appearances | 30 |
|---|---|
| Starts | 26 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 2386 |
| Goals | 1 |
| Full name | Kai Greene |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | USA |
| Club | Oakland Roots |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 30 |
|---|---|
| Starts | 26 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 2386 |
| Goals | 1 |