Kurt Zammit in 2012
| Full name | Kurt Zammit |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Malta |
| Club | Birkirkara |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
Kurt Zammit 2012 Appearances
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 19 |
| Goals | 0 |
| Full name | Kurt Zammit |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Malta |
| Club | Birkirkara |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 19 |
| Goals | 0 |