Koki Wakasugi in 2017
| Full name | Koki Wakasugi |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Japan |
| Club | Ventforet Kofu |
| Position | Midfielder |
| Height | 174 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Koki Wakasugi |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Japan |
| Club | Ventforet Kofu |
| Position | Midfielder |
| Height | 174 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |