K. Petcharat in 2023
| Full name | Khemtit Petcharat |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Samut Sakhon City |
| Position | Midfielder |
| Height | 167 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
K. Petcharat 2023 Appearances
Other Seasons
| Full name | Khemtit Petcharat |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Samut Sakhon City |
| Position | Midfielder |
| Height | 167 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |