K. Nagai in 2020
| Full name | Kengo Nagai |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Japan |
| Club | Kitakyushu |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 184 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
K. Nagai 2020 Appearances
| Appearances | 40 |
|---|---|
| Starts | 40 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 3600 |
| Goals | 0 |
| Full name | Kengo Nagai |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Japan |
| Club | Kitakyushu |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 184 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 40 |
|---|---|
| Starts | 40 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 3600 |
| Goals | 0 |